Ürünü incele

İLK KARTLARIM-HAYVANLAR

YAZAR: KOLEKTIF  
YAYINEVİ: MARTI YAYINLARI
"İlk Kartlarım – Hayvanlar, çocukların hayvanları hem görsel hem de işitsel olarak kolayca öğrenmelerini sağlamak üzere ...
9,95 TL
KDV DAHİL
  3 iş günü içerisinde kargoda
Bulunduğu Mağazalar:     UNIQ İstanbul     Kanyon

"İlk Kartlarım – Hayvanlar, çocukların hayvanları hem görsel hem de işitsel olarak kolayca öğrenmelerini sağlamak üzere hazırlanmıştır. Kartlardaki hayvanların isimlerini yüksek sesle söyleyen ve hayvanın resmini gören çocuklar isim ve resmi eşleştirerek görsel okuma yapacaklardır. Böylece hayvanların akılda kolayca kalması sağlanacaktır.

Çocuklar, kartlar üzerinde bulunan eğlenceli, neşeli ve renkli resimler sayesinde hayvanları görsel öğrenme; isminin sesli olarak teleffuz edilmesi sayesinde ise işitsel öğrenme yoluyla öğreneceklerdir.

İlk Kartlarım – Hayvanlar hazırlanırken çocukların ilgisini çekecek şekilde tasarlanmıştır. Kartların ön yüzünde bulunan hayvanların ismini yüksek sesle ifade eden çocuklar resimlerdeki hayvanları görerek bilgilerini pekiştireceklerdir.

Kartlardaki bilgileri çocuklar kendileri öğrenebilecekleri gibi anne-babalarının veya bir büyüklerinin yardımıyla da öğrenebilirler."Yaş Aralığı: 3-6 Yaş
Taksitli alışveriş için sipariş tutarınız 50 TL ve üzerinde olmalıdır.
Bu ürüne yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.